Eyl 30


PES 2013 Türkçe Spiker için türkçe spiker ekibine çok çok teşekkür ediyoruz. Tekrar büyük bir işin altına imza attılar onlara kucak dolusu sevgiler. Evet arkadaşlar PES 2013 Türkçe Spiker V1 olarak çıktı rahatlıkla indirebilirsiniz. Kurarken lütfen yedek alınız. Herhangi bir sıkıntı durumunda tekrar eski dosyaları kopyalarsınız. Aşağıda vereceğim kurulumuda bire bir uygulayın.


Kurulum:
İndirdiğiniz dosyadan çıkan “spiker_dosyasi.img” dosyasının adını “dt00_e.img” ve “isim_dosyasi.img” dosyasının adını da “dt05_v.img” olarak değiştirin.
İsmini değiştirdiğiniz dosyaları oyunun kurulu olduğu alanda “C:Program Files (x86)KONAMIPro Evolution Soccer 2013img” içerisine atın ve eskileri ile değiştirin.

NOT: Bu işlemler bittikten sonra mutlaka oyun içerisinden ana menüde “Sistem Ayarları” “Dil Ayarları” yolunu takip ederek Anlatım dilini MUTLAKA İNGİLİZCE SEÇİN!

YouTube Preview Image

PES 2013 Türkçe Spiker Full İndir-PES 2013 Türkçe Spiker Gezginler İndir-PES 2013 Türkçe Spiker Torrent İndir-PES 2013 Türkçe Yama-PES 2013 Crack İndir-PES 2013 Türkçe Spiker.com İndirgiysi giydirme oyunu oyna

Yorum Yap

yurtdışı eğitim


4 − = iki